ChinUp mask, mis hooldab taimsete ektraktidega ja pinguldab lõuaalust ning vähendab lõuaalust lotti. Silub lõuajoont ja tõstab põski nähtavalt. Võitnud maailmas mitmeid iluauhindu.

Uus revolutsiooniline mittekirurgiline meetod lõualoti  vähendamiseks, lõuajoone silumiseks ja põskede tõstmiseks. Hooldus on valutu ja tulemused on kohesed. Kestab 30 minutit ja selle tulemusena lõuaalune ümbermõõt väheneb ühe korraga 2 - 3 cm.

Lõuna-Korea iluekspertide poolt välja töötatud naturaalsete toimeainetega spetsiaalsete koostisainetega kangasmask niisutab, pinguldab ja hooldab teie lõuaalust nahka ning koos pinguldava paelaga tõstab põski, silub lõuajoont ja vähendab lõualotti väga efektselt.

Kasutamine koos pinguldava paelaga 30 - 40 min. Tulemus püsib 7 - 10 päeva. Topletlõua vältimiseks ja lõuaaluse pinguldamiseks on soovituslik on teha hooldust vähemalt 1 x kuus või 1 x nädalas, vastavalt vajadusele. Kaasas kasutusjuhend.

Hooldust teostades ei ole vaja katkestada oma igapäevatoiminguid. Samal ajal saate teha süüa, lugeda raamatut, vaadata telekat, surfata netis ja suhelda sõpradega.

Tulemused on tõestatud.

Allergeenivaba. Omab FDA ja CPSR heakskiitu.  Imporditud UK-st. Toodetud Lõuna-Koreas.

ChinUp mask proovikomplekt

ChinUp mask stardikomplekt

ChinUp mask salongikomplekt

ChinUp mask kangasmaskide täitepakk